Žiadosť o prehodnotenie zmeny školiteľa

Dobrý deň, Píšeme Vám ohľadom zmeny školiteľa záverečnej práce. Pred dvoma dňami nám bola oznámená zmena školiteľa bez akéhokoľvek vysvetlenia. Naša školiteľka  rovnako o ničom nebola informovaná. Noví školitelia, ktorých nám pridelili, sa venujú inej problematike a nemajú žiadny súvis s marketingom, ktorého sa naše práce týkajú. S pani docentkou XXX sme už všetky naše práce konzultovali, rovnako sme na nich už aj začali pracovať. Príde nám nelogické a zároveň nespravodlivé voči nám, študentom, že sa nám v priebehu semestra, kedy už každý pracuje na svojej záverečnej práci, mení školiteľ, ktorého sme si sami vybrali s dostatočným predstihom. Pani docentku sme si vybrali najmä vďaka jej odbornosti, profesionalite a vedomostí z daného odboru, no najmä sme si ju vybrali na základe pozitívnej skúseností s ňou pri našej bakalárskej práci. Zároveň nás zaráža, že práca s ostatnými externými školiteľmi ukončená nebola a preto si myslíme, že je to voči nám, ale aj voči pani docentke nespravodlivé. Sme v poslednom ročníku a toto rozhodnutie ovplyvňuje celých našich 5 rokov štúdia. Žiadame teda o prehodnotenie tohto rozhodnutia, všetci by sme boli veľmi radi, ak by naša spolupráca s pani docentkou naďalej pokračovala. Vopred Vám ďakujeme za prehodnotenie daného problému.

ODPOVEĎ:

Vážení študenti,

zastavte sa za prodekankou pre vzdelávanie, doc. Ing. Katarínou Valáškovou, PhD., ktoré vám poskytne bližšie informácie.

S pozdravom

Miloš Poliak, dekan FPEDAS